HLAVNÍ            

ČINNOST

INFORMACE

PRO NOVÉ ČLENY 

FOTOGALERIE

            PŘÍSPĚVKY           

KALENDÁŘ TURNAJŮ

KLUBOVÉ DRESY

ÚSPĚCHY

TRÉNINKY

PARTNEŘI SKST LIBEREC FACEBOOK YOUTUBE STIS METODICKÝ WEB ČAST KSST LK MOTIVACE

Termíny KBT, BTM ČR atd. viz termíny SKST & KMST Liberec k 1.1.2017 zde

Brožura SKST & KMST Liberec zde

Letní soustředění - propozice zde

Nový Bor 15.-21.7.2017, Absolonová, Blinka, Čermák, Hendrych, Holík T., Horák O., Huk, Jandák, Link, Mareček, Mareš K., Nevery, Pařízek, Pařízková, Perný, Pusch, Reslerová, Richterová, Sálová, Šedo P. (od so odpol.), Tauchman, Vejvoda, Vogel J., Vogel M., Waldhauser Š., Waldhauser V., sparing: Šilhán, Seibert, Košťál, Protiva L., Fabíni J. (část), Fabíni M., Klimenta, Hruška, pan Jára, trenéři: Protiva M., Brožík, Kaněra

Liberec 14.-18.8.2017, Hauptig M., Hauptig T., Horák O., Nohejl Mať., Nohejl Mar., Nohejl V., Pusch, Vejvoda, Vogel J., Vogel M., Waldhauser V.

Liberec 21.-25.8.2017, David, Jandák, Kuntoš, Paška J., Paška M., Pusch, Štolfa, Těhník, Vejvoda, Waldhauser Š., Waldhauser V., Wolf

Turnaje mládeže přehled 2017 zde

ne 7.5., 7.KBT mladšího a nejmladšího žactva, Kamenický Šenov, ...

so 6.5., 6.KBT staršího žactva a dorostu, Kamenický Šenov, ...

so-ne, 6.-7.5., Kvalifikace o 2. ligu žen, ...

pá-po, 5.-8.5., Hledáme budoucí olympioniky - celostátní kemp, Vlašim, ...

so-ne, 29.-30.4., MČR staršího žactva, Hostinné v Podkrkonoší, ...

so-ne, 22.-23.4., MČR dorostu, Praha, ...

so 22. 4., Velikonoční turnaj ZŠ, Liberec, propozice zde

po-po, 17.-24.4., ITTF Hopes selection camp, Luxembourg, zde. Monika Pařízková

čt - po 14.-17.4., Austrian Open, Linec (Rakousko), propozice zde; Blinka, Pařízek, Pařízková + Brožík

čt, pá, po 13., 14., 17. 4. - tréninky odpadají

čt-pá, 13.-14. 4., Krajské soustředění mladšího a nejmladšího žactva, Liberec, propozice zde, z Liberce nominováni: Jakub Vogel, Bohuslav Čermák, Viktor Vejvoda

ne 9. 4., Krajské přebory mladšího žactva, Liberec, propozice zde

* nominace: Buzková, Čermák, Hendrych, Hlaváč, Holík M., Hůlková, Hylský, Jandák, Kavka, Kovář, Kracík, Krausová, Kučera, Machotka, Mareček, Mareš K., Mareš M., Paška J., Richterová A., Strýček, Šedo P., Skácel, Šoltys, Těhník, Tomas, Vejvoda, Vlk, Vogel J., Vogel M., Žolna (případně mohou i další: Hauptig M., Holasová, Houserová, Janecký, Jedlička, Kuntoš, Samek, Wolf F. a další, kteří splňují věkovou kategorii - domluvíme se na trénincích)
* sraz do 8:15 v hale

so 8. 4., Kontrolní turnaj ČR mladšího žactva, Voděrady, propozice zde, nominace zde,  z Liberce: Štěpán Waldhauser a Monika Pařízková

po-stř, 3.-5.5., Stáž SCM Vlašim, Monika Pařízková

so-ne, 1.-2. 4., MČR družstev staršího žactva a dorostu, Ostrava, propozice: dorost, starší, přihlášená družstva zde, nominace: dorostenci: Blinka, Pařízek, Mečl, starší: Waldhauser Š., Holík, Pusch

so-ne, 1.-2. 4., Regionální kemp projektu HBO Liberecký a Ústecký kraj, Liberec, propozice zde, z Liberce nominováni: Jakub Vogel, Bohuslav Čermák, Viktor Vejvoda

26. 3., 5. KBT staršího žactva a dorostu, Hrádek nad Nisou, propozice zde

výsledky: zde

krajský žebříček k 27.3.2017 zde

19. 3., BTM ČR Neratovice (sž) a Vlašim (nž), propozice Ner Vla, výsledky starší a nejmladší

* starší: M. Pařízková 15.-16., F. Pusch 9.-16. kat. B., T. Holík 17.-32. kat B

* nejmladší; V. Vejvoda 9.-16., B. Čermák 17. - 32. místo

18. 3., KBT nejmladšího žactva (ročníky 2006 a ml.), Česká Lípa, propozice zde

* výsledky zde, žebříček k 19.3.2017 zde

* 2. B. Čermák., 3. J. Vogel, 11. S. Kovář, 16. F. Wolf, 28. F. Kuntoš

18. 3., BTM ČR Neratovice (dor) a Vlašim (mž), propozice Ner Vla, výsledky dorost a mladší

* dorost: M. Blinka 3. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře,

* mladší: Š. Waldhauser 9.-16. dvouhra, 1. čtyřhra; M. Pařízková 5.-8. dvouhra, 3. čtyřhra; V. Vejvoda 41.-48. místo; M. Vogel 9.-16. kat. B

5. 3., 6. KBT mladší a nejmladší žáci, Liberec, propozice zde

výsledky: zde

krajský žebříček k 5.3.2017: zde

 

Turnaj byl podpořen Sportovním fondem

3.-5. 3., MČR mužů a žen, Frýdlant nad Ostravicí, propozice zde, časový program zde, nominace zde; Jakub Seibert (SKST Liberec) získal  spolu s Janem Valentou (TSM Kladno, extraliga SKST Liberec) stříbrnou medaili ve čtyřhře. Článek zde...

 

3.-6. 3., Hledáme budoucí olympioniky, celostátní výběrový kemp, Vlašim, propozice zde, nominováni: Monika Pařízková, Štěpán Waldhauser, zpráva o kempu zde

  

do 28. 2. Úhrada příspěvků na 1. pololetí 2017, více zde

stř 22. 2., 5. Handicapový turnaj SKST propozice zde, zúčastnit se může každý, startovné 20,-Kč, máte možnost zahrát si proti lepším soupeřům s náskoky (handicapy) v každém setu

po-pá 20.-24. 2., Staň se stolním tenistou a příměstské soustředění, Liberec

 

po-pá 20.-24.2. Tréninky odpadají

ne 12. 2., 4. KBT staršího žactva a dorostu, Turnov, výsledky zde, žebříček k 13.2.2017 zde

celkově: 1.-7. místo SKST Liberec - Blinka, Pařízek, Huk, Pusch, Pařízková, Holík, Tauchman, 9. Matějčík atd.

starší žáky vyhrál F. Pusch, mezi dívkami zvítězila M. Pařízková, V. Reslerová 3., Adélka Richterová 5.

všem blahopřejeme

4.-5.2. BTM ČR Jaroměř zde, Hostinné zde, výsledky: dorost starší mladší nejmladší

nejmladší: 17.-24. místo Vejvoda, Čermák, Vogel J.

mladší: 5.-8. místo Pařízková, Waldhauser Š.; čtyřhra: 1. místo Waldhuaser Š. + Pisár, 3. místo Pařízková + Pisárová; turnaj B: 1. místo Vejvoda

starší: 9.-12. Pařízková, 17.-24. Waldhauser Š.; turnaj B: postup ze skupiny T. Holík

dorost: 9.-16. Pařízek, 25. Blinka; čtyřhra 3. místo Pařízek - Malý

EXTRALIGA MUŽŮ - POZVÁNKA:

pátek 3.2. 18:00, SKST DencoHappel Liberec - TTC Ostrava 2016 (Petr Korbel, Alexander Karakaševič, Tomáš Tregler)

sobota 4.2. 10:00, SKST DencoHappel Liberec - DTJ Hradec Králové (Martin Olejník, David Palkovský, Martin Koblížek)

Pátek 3.2. Tréninky odpadají (pololetní prázdniny a příprava haly na extraligu) 

ne 22.1., Krajské přebory staršího žactva (2002 a ml.), Chrastava,

výsledky: zde

žebříček k 23.1.2017 zde

chlapci: 2. F. Pusch, 3. M. Pařízková, 8. T. Holík, 9. J. Matějčík, 10. M. Perný, ...

dívky: 1. M. Pařízková, 4. V. Reslerová

so 21.1., Krajské přebory mužů a žen, Chrastava, výsledky: zde

Přeborníci:

muži dvouhra: Lukáš Borůvka, muži čtyřhra: Lukáš Borůvka + Luboš Protiva

ženy dvouhra: Monika Pařízková, ženy čtyřhra: Monika Pařízková + Marie Absolonová

stř 18.1. od 17:30 4. Handicapový turnaj SKST, Ve středu proběhne trénink skupiny C od 15 do 16:30, další tréninky - v rámci účasti na turnaji

ne 15.1. KBT mladší (2004 a ml.) a nejmladší (2006 a ml.) Turnov, propozice zde

výsledky zde

žebříček k 17.1.2016 zde

 

7.-8.1. BTM ČR Hluk, Valtice, propozice zde a zde, výsledky nejmladší mladší starší dorost

článek zde

Monika Pařízková 2. místo ve dvouhře mladších žákyň

Štěpán Waldhauser 1. místo ve čtyřhře mladších žáků a 5.-8. místo ve dvouhře

další výsledky viz článek a kompletní výsledky

EXTRALIGA MUŽŮ - POZVÁNKA:

pátek 6.1. 18:00, SKST DencoHappel Liberec - SK TTC Františkovy Lázně (Antonín Gavlas, Tomáš Pavelka, František Plaček, Romualdo Manna) 0:4

sobota 7.1. 10:00, SKST DencoHappel Liberec - KT Praha (Jindřich Panský, Milan Orlowski, Tomáš Havlík, Petr Javůrek) 4:0

záznam z utkání zde, článek zde, tabulka zde

 pátek 6.1. Trénink 15:30 - 16:45 odpadá (příprava haly na extraligu), trénink 14:30 - 15:30 proběhne

Tréninky začínají v pondělí 2.1.2017

ARCHIV --- ROK 2016 ---
ARCHIV --- ROK 2015 ---
ARCHIV --- ROK 2014 ---

ARCHIV --- ROK 2013 ---