HLAVNÍ            

ČINNOST

INFORMACE

PRO NOVÉ ČLENY 

FOTOGALERIE

            PŘÍSPĚVKY           

KALENDÁŘ TURNAJŮ

KLUBOVÉ DRESY

ÚSPĚCHY

TRÉNINKY

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY KMST LIBEREC NA 1. POLOLETÍ 2017

 

 

Vážení rodiče, 

 
prosím o úhradu příspěvků mládeže za 1. pololetí roku 2017 na účet KMST Liberec č. 2900537005/2010 ve výši 1.750,-Kč na pololetí. VS: datum narození, Zpráva pro příjemce: jméno. Platbu můžete provést i v hotovosti u trenérů, ale preferujeme platbu online. 
/Skupina A (Absolonová, Blinka, Čermák, Holík T., Huk, Matějčík, Mečl, Pařízek, Pařízková, Vogel M., Pusch, Tauchman, Vejvoda, Waldhauser V., Waldhasuer Š.) hradí příspěvky ve výši 2.500,-Kč./
Termín: do 28.2.2017

---
Kdo je např. pojištěn u VZP může i v roce 2017 dostat příspěvek 500,-Kč na sportovní kroužek. Dítě do 18-ti let musí být členem Klubu pevného zdraví (registrace a informace https://www.klubpevnehozdravi.cz/). Případně se přihlaste o vystavení potvrzení. 
Využít můžete i slevy 30-40% u Lionsportu, což je prodejce zboží Adidas. Prodejnu má v Globusu. Stačí, když budete platit s kartičkou, kterou si můžete vzít na recepci Sport centra, kde je pod televizí. Případně můžete nakupovat online www.lionsport.cz, po přihlášení: jméno: skst, heslo: skst, se vám zobrazí ceny již po slevě.
---

Pokud by měl někdo s platbou příspěvků problém, lze se domluvit na splátkách apod.